Dodaj firmę za darmo
Przeszukaj artykuły
Reklama
Znajdź firmę tynkarską
Poniżej przedstawiono wizytówkę firmy budowlanej, która wykona tynki w Twoim domu. Jeśli poszukujesz ekipy, która pracuje na terenie województwa łódzkiego, skontaktuj się z firmą powołując się na portal Tynkiwpolsce.pl
TOMBUD Tynki maszynowe
Firma polecana przez tynkiwpolsce.pl
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski (97-300)
Ulica:Polna 37
Telefon:793-061-066
http://tombud-tynki.pl
Wyślij e-mail
TOMBUD Tynki maszynowe
Tynki gipsoweTynki wapienneTynki cementowo-wapienneTynki wewnętrzne

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu tynków maszynowych. Swoja ofertę kierujemy zarówno do właścicieli domków jednorodzinnych jak i przedsiębiorców. Działamy w województwie łódzkim, w obrębie miast: Piotrków Trybunalski, Łódź, Bełchatów, Pabianice, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Aleksandrów Łódzki...

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz pełnym wyposażeniem technicznym, dzięki czemu możemy wykonać pracę z zachowaniem najwyższych standardów. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc nie tylko w kwestii doboru materiału, lecz także na niezbędną wiedzę w zakresie doradztwa techniczno - budowlanego. Atutem naszej firmy jest także fakt, iż posiadamy stałą kadrę wykwalifikowanych pracowników wykonujących sprawnie i rzetelnie powierzoną pracę, co istotnie wpływa na dotrzymanie powierzonych nam terminów.

Pracujemy tylko na materiałach sprawdzonych firm, takich jak: Knauf, Baumit oraz Protektor, które spełniają konieczne warunki do ich zastosowania w technologii tynków maszynowych oraz posiadają pozytywne opinie wśród osób mających długoletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Dokładamy wszelkiej staranności, co do jakości wykonywanych przez nas usług w trakcie całego przebiegu procesu inwestycyjnego. Dla nas ważny jest każdy szczegół, zależy nam aby Klienci byli zadowoleni z końcowego efektu naszych prac. Pragniemy, nie tylko jak najlepiej realizować Państwa zamówienia, ale również być niezawodnym partnerem w biznesie. Nasze i Wasze zadowolenie jest dla nas ogromną satysfakcją, a potwierdzeniem tego może być fakt, iż znaczną część naszych nowych Klientów stanowią osoby zgłaszające się z polecenia znajomych, u których nasza firma wykonała tynki. Dla większości z nas dom to inwestycja na całe życie, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej firmy, która spełni nasze oczekiwania. My o tym wiemy, dlatego pragniemy to Państwu zapewnić. Podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, które w połączeniu z doświadczeniem i zaangażowaniem naszych pracowników w każdy nowy projekt, zapewniają nam osiągnięcie doskonałego efektu i pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie naszych możliwości.

Galeria

Tynki zdjecie5.jpg TOMBUD Tynki maszynoweTynki zdjecie2.jpg TOMBUD Tynki maszynoweTynki zdjecie3.jpg TOMBUD Tynki maszynoweTynki zdjecie4.jpg TOMBUD Tynki maszynoweTynki zdjecie6.jpg TOMBUD Tynki maszynoweTynki zdjecie1.jpg TOMBUD Tynki maszynowe

Obszar wykonywania prac

Wykonujemy tynki w województwie łódzkim, ale nie wykluczona jest współpraca w sąsiednich województwach tj. mazowieckie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, wielkopolskie czy kujawsko-pomorskie.
Główne miasta, w jakich pracujemy to: Piotrków Trybunalski, Opoczno, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Pabianice, Zgierz, Rawa Mazowiecka, Koluszki, Brzeziny, Tuszyn, Sulejów, Wolbórz oraz pozostałe miejscowości województwa.

Lokalizacja

Słowa kluczowe

tynki gipsowe, tynki maszynowe, tynki cementowo-wapienne, usługi tynkarskie łódzkie, tynki wewnętrzne, tynki gipsowe Łódź, tynki Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Opoczno, Piotrków Trybunalski,

Opinie klientów

Jacek J&G
19/08/2011
Bardzo dobra firma tynkarska, pierwszy raz zleciłem tego typu usługę i muszę przyznać, że było warto. Ekipa bardzo sprawna i solidna. Wykonali tynki gipsowe w moim biurze w kilka dni z największą dokładnością. Ściany są idealnie równe, nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM WSZYSTKIM !!!
Dodaj opinię
Ukryj formularz
Dodaj swoją opinię

Imię
Treść opinii
E-mail
Na podany adres e-mail otrzymasz link potwierdzający dodanie opinii
Regulamin dodawania opinii
  • Adres e-mail nie jest publikowany, jednak użytkownik dodający komentarz nie jest anonimowy.
  • Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  • Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  • Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  • Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
Akceptuję powyższy regulamin
Podaj wynik

Kontakt z firmą

Wyślij wiadomość do właściciela firmyStatystyki wizytówki, Wyświetleń: 19687 [ Aktywuj link ] [ Usługi PREMIUM ]

Wyróżnione firmy
Copyright 2009-2012 - Tynkiwpolsce.pl
Doładowanie Artykuły - Created by Arpi