Na tej stronie używamy plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj firmę za darmo
Przeszukaj artykuły
Reklama
Znajdź firmę tynkarską
Reklama

Tynkiwpolsce.pl to katalog firm, który jako jedyny skupia firmy tylko z branży tynkarskiej oraz zawiera wiele specjalistycznych artykułów . Internauci szukający informacji, mogą przez to w łatwy sposób odnaleźć zagadnienia z dziedziny tynków. Serwis odwiedzany jest przez kilkaset internautów dziennie, dzięki czemu zainteresowanie usługami Twojej firmy wzrośnie nawet o 30%-40%.

Dlaczego jesteśmy tak efektywni w pozyskiwaniu klientów?

Katalog Tynkiwpolsce.pl można znaleźć w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki Google wpisując frazy:

 • tynki
 • ceny tynków
 • tynki [województwo]
 • tynki [miasto]
 • tynki [rodzaj]
 • rodzaje tynków
 • nazwa firmy dodana do katalogu

Serwis promowany jest również w mediach tradycyjnych oraz internetowych, co wpływa na coraz wiekszą oglądalność strony.

Sprawdź naszą skuteczność - 3 miesiące za darmo link do Twojej strony (bezpłatny okres nie zobowiązuje do dalszej współpracy)

Aby umieścić wizytówkę swojej firmy tynkarskiej w serwisie Tynkiwpolsce.pl wystarczy wypełnić formularz on-line, który znajduje się TUTAJ lub wysłać do nas kompletne informacje o firmie na adres bok(a)tynkiwpolsce.pl, a nasi moderatorzy w ciągu kilku dni stworzą dla Państwa prezentację.

Wizytówka Waszej firmy będzie zawierała m.in.:

 • pełne informacje kontaktowe ( telefon, fax, e-mail, adres strony Web, adres do korespondencji)
 • do 6 fotografii
 • dokładny opis firmy
 • interaktywną mapę z lokalizacją firmy
 • słowa kluczowe wspomagające pozycje w wyszukiwarkach strony internetowej Twojej firmy
 • opinie o firmie wystawione przez użytkowników
 • formularz kontaktowy
 • statystykę odwiedzin

Dodaj już teraz swoją firmę do katalogu

ZA DARMO na zawsze!

Firmy, które były usunięte z serwisu przez administratora, po kolejnym dodaniu do bazy nie będą publikowane.

Dodatkowe formy reklamy, dostępne w portalu...

Firma polecana przez portal tynkiwpolsce.pl

Wizytówka twojej firmy będzie zawierała opis "Firma polecana przez portal tynkiwpolsce.pl". Będzie on widoczny również w skróconej prezentacji w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu przyciągnie więcej potencjalnych klientów. Opcja ta jest dostepna za darmo - przy wykupieniu minimum jednej dowolnej dodatkowej reklamy, bądź za jedyne 19zł na zawsze - jednorazowa opłata.

Wyróżnione firmy

Twoja firma będzie wyświetlana losowo w prawej części portalu. Wizytówka będzie widoczna na stronie głównej oraz na wszystkich podstronach. Cena opcji to 39zł/rok.
Przy zakupie tej usługi - usługa [Firma polecana przez portal] gratis.

Pierwszy na liście

Prezentacja firmy, widoczna w wynikach wyszukiwania (dowolne kryterium), będzie wyświetlana zawsze na początku listy z wynikami. Cena opcji - 29zł/rok.
Przy zakupie tej usługi - usługa [Firma polecana przez portal] gratis.

Artykuły sponsorowane

Usługa pozwala na zamieszczenie tekstu artykułu w ramach portalu tynkiwpolsce.pl w dziale Porady, znajdującym się na stronie głównej pod wyszukiwarką. Artykuły prezentowane są przez nieograniczony czas w serwisie. Artykuły sponsorowane pozwalają na przedstawienie dużej ilości informacji. Zdjęcia w artykule ułatwiają prezentację produktów, a możliwość wstawiania linków w tekście pozwala użytkownikom na szybkie przejście do promowanych stron. Artykuły to idealna forma promocji zarówno firm tynkarskich jak i materiałów wykorzystywanych w tej branży. Cena za zamieszczenie artykułu to 99zł.
Przy zakupie tej usługi - usługa [Firma polecana przez portal] gratis.

Reklama w portalu

Usługa dostępna dla wszystkich, chcących zareklamować towary lub usługi z branży tematycznie związanej z portalem. Istnieje mozliwość wstawienia swojego banneru reklamowego w lewej części o szerokości 200px, w środkowej części o szerokości 550px oraz z prawej strony o szerokości 220px. Ceny są zróżnicowane w zależności od wielkości i miejsca reklamy, szczegółowych informacji można zasięgnąć pisząc na adres bok(a)tynkiwpolsce.pl

* wszystkie podane wyżej ceny zawieraja podatek VAT 23%.

Powyższe usługi, dedykowane dla danego wpisu w katalogu, mozna wykupić wchodząc poprzez link Usługi PREMIUM, znajdujący się w statystykach, na samym dole każdej wizytówki firmowej.

Wyróżnione firmy
Copyright 2009-2012 - Tynkiwpolsce.pl
Doładowanie Artykuły - Created by Arpi